Staňte se i Vy jedním z 5000 dárců, kteří nám zasláním jedné roční DMS zprávy pomohou zajistit pokračování projektu dětského orchestru El Sistemy v České republice!
Zasláním DMS ROK HARMONIE na číslo 87777.

Nedělní matiné ve Švandově divadle

Druhou adventní neděli uspořádal ve Švandově divadle v Praze na Smíchově Dětský smyčcový orchestr NF Harmonie pod vedením dirigentky Lenky Dandové koncert pro rodiny s dětmi. Zazněly vánoční koledy a písně ze zemí celého světa. Závěr vystoupení tvořilo pásmo českých koled, ke kterým se mohli diváci připojit i hrou na rolničky, zvonečky a jiné rytmické nástroje.

Na koncertě poprvé vystoupily také děti z přípravky orchestru. Celým pořadem provázel moderátor rádia Classic Praha pan Marek Šulc.

Díky podpoře pana Josefa Lady a spolupráci se společností Multilab byl koncert doprovázený vánoční projekcí.

Předvánoční vystoupení obohatilo také setkání s našimi dárci a podporovateli. Díky sbírce zaměstnanců Citi předali jejich zástupci našim dětem zakoupené krásné hudební nástroje a příslušenství. Osobně jsme se také setkali s dalším dárcem panem Milanem Maryškou, dlouholetým zaměstnancem Kooperativy Děkujeme mu za výjimečný osobní dar.

Celá akce proběhla díky finanční podpoře MČ Praha 5. Děkujeme všem dárcům a podporovatelům a věříme, že se divákům malým i velkým představení líbilo.

Těšíme se na viděnou příště!

Foto: Jiří Štarha