Staňte se jedním z dárců, kteří nám pomohou zajistit pokračování projektu dětského orchestru El Sistemy v České republice! Zasláním trvalé SMS ve tvaru DMS TRV HARMONIE 190 na číslo 87777 nebo jednorázové SMS ve tvaru DMS HARMONIE 190 na číslo 87777.

Jak přispět

Nově nás můžete podpořit i dlouhodobě viz níže a vygenerovat si potvrzení o daru zde.

TRVALOU DÁRCOVSKOU SMS

ve výši 30, 60, 90 nebo 190 Kč jednou měsíčně.

Postup:

SMS ve tvaru:

DMS TRV HARMONIE 30 nebo DMS TRV HARMONIE 60 nebo DMS TRV HARMONIE 90 nebo DMS TRV HARMONIE 190

zašlete na číslo 87 777. Každý měsíc nám tak odešlete příspěvek ve zvolené výši na provoz našeho – vašeho dětského smyčcového orchestru, projektu, který mění životy dětí a společnosti.

Dárce může svoji trvalou podporu kdykoliv dle svého uvážení bezplatně odvolat zasláním SMS ve tvaru STOP HARMONIE na 87 777.

JEDNORÁZOVÁ DÁRCOVSKÁ SMS

ve výši 30,60, 90 nebo 190 Kč se odesílá následovně:

SMS ve tvaru:

DMS HARMONIE 30 nebo DMS HARMONIE 60 nebo DMS HARMONIE 90 neboDMS HARMONIE 190

zašlete na číslo 87 777.

Děkujeme!!!

Více se o dárcovské SMS můžete dozvědět na stránkách provozovatele: https://www.darcovskasms.cz

 

Podpořit nás můžete jedním z níže uvedených způsobů:

Darování & nákup hudebního nástroje

HousleHousle – máme různě velké a staré děti, proto potřebujeme housličky všech velikostí, také smyčce, struny, pavouky, pouzdra a prostředky na pravidelnou údržbu nástrojů.

ViolaViola – máme různě velké a staré děti, proto potřebujeme violy všech velikostí, také smyčce, struny, pouzdra a prostředky na pravidelnou údržbu nástrojů.

VioloncelloVioloncello – máme různě velké a staré děti, proto potřebujeme violoncella všech velikostí, také smyčce, struny,  pouzdra, držáky nástrojů  a prostředky na pravidelnou údržbu nástrojů.

Přímá finanční podpora výuky

Pro zajímavost

 • Orchestr El Sistemového typu by měl čítat minimálně 40 dětí-muzikantů, tj. min. 40 nástrojů (24 houslí, 8 viol, 8 violoncell, 1 kontrabas). Pořizovací cena nástrojů pro orchestr tohoto typu je cca 300 tis. Kč.
 • Děti zkouší 3x týdně 2 hodiny, jeden měsíc výuky na jedno dítě stojí NF cca 2000,- Kč
 • Děti začínají hrát skladby 3 skladby, nejprve nápodobou, ale seznamují se i se základy hudební nauky a přidávají se jim notové zápisy. Za jeden měsíc vytiskneme 120 ks notových papírů.
 • Orchestr veřejně vystupuje bez nároku na finanční odměnu, na tyto akce se děti přesouvají autobusem, zajišťujeme kromě lektorského doprovodu také pedagogický doprovod ze školy a občerstvení pro děti.
 • Věděli jste, že např. Violoncello při cestě letadlem či autobusem musí mít svou letenku, jízdenku?
 • Děti jsou připravovány na to, že již po 3 měsících výuky poprvé vystupují. Nejprve před spolužáky, kamarády, rodiči, učiteli ve škole, ale náročnost publika se zvyšuje a také místa, sály jsou vybírány tak, aby byly děti stále motivovány.

S čím nám ještě můžete pomoci

 • Stojánky na noty – na dvě děti jeden stojánek
 • Tonery do tiskárny
 • Pomoc při tvorbě grafického designu plakátů
 • Projekce na vánoční koncert
 • Fotodokumentace koncertů a vystoupení
 • Propagace

Bankovní spojení

Komerční banka, Václavské náměstí 42, 114 07 Praha 1
Číslo sbírkového účtu: 107-6314230287 / 0100

Umístění sbírkové kasičky

Pomozte nám s umístěním sbírkové kasičky ve Vaší provozovně. Má rozměry 15 x 15 x 15cm a je vhodné ji umístit na místo, které je pod dohledem.

Povolení sbírky NF Harmonie

Dejte o nás vědět

Líbí se Vám náš projekt? Rádi byste nás podpořili? Budeme rádi za každou Vaši pomoc:
Staňte se našimi fanoušky na FB a dalších sociálních sítích, sdílejte naše zprávy s Vašimi přáteli, domluvte se na zasílání DMS zpráv,
umožněte nám prezentaci na Vaší společenské akci: naše Kvarteto Harmonie Vám a Vašim přátelům, kolegům rodinným příslušníkům přijde zahrát.
Došli jste k názoru, že už vlastně máte všechno a nic už nepotřebujete. Na dotazy: „Co ti máme dát k narozeninám?“ Nemáte odpověď? Nabídněte přátelům, ať na místo „praktických darů“, podpoří orchestr NF Harmonie!

Děkujeme za Vaši pomoc!